Skip links

5 PATARIMAI SPORTUOJANTIEMS! 💪

Sportas – ne tik dienos paįvairinimas, bet ir didžiulė nauda organizmui!

Dažniausiai, kol nepradedame sportuoti, sportas mums atrodo svetimas, kadangi iš šalies jis atrodo varginantis ir sunkus, reikalaujantis daug pastangų, motyvacijos ir noro. Tačiau, tie žmonės kurie pradeda sportuoti, greitai pajaučia kokią didelę naudą suteikia sportas ir pradeda tuo mėgautis. Pagrindinis paskatinimas yra tas, kad gerėja savijauta, žmonės tampa žvalesni, aktyvesni, turi daugiau energijos. Būtent šių gerų savybių dėka, motyvacija sportuoti atsiranda savaime ir nebereikia ieškoti priežasčių, kodėl ŠIANDIEN nesportuoti. 

KODĖL VERTA SPORTUOTI?

1. Gali padėti kovoti su sveikatos problemomis.
Palaikydami fizinį aktyvumą sumažinate riziką susirgti širdies ar kraujagyslių ligomis. Paprasčiausiai tam tinka ir mankšta, kuri nereikalauja itin didelių pastangų.

2. Gali pagerinti nuotaiką ir emocinę būklę, sumažinti stresą ar nerimą.
Sportuodami jaučiamės labiau atsipalaidavę ir laimingesni. Po truputį pradedame labiau pasitikėti savimi. 

3. Padeda jaustis energingesniems.
Reguliariai sportuojant galima pagerinti ištvermę. 

4. Padeda pagerinti miego kokybę.
Fizinė veikla gali padėti greičiau užmigti ir gerinti miego kokybę, tik svarbu nesportuoti prieš miegą.

Dažnai ieškome daug pasiteisinimų kodėl nesportuoti.

Vienas iš jų: laiko stoka. Tačiau, sportuoti galite nebūtinai kelias valandas, galima sportuoti pusvalandį laiko, o jį skirti dienoje gali tikrai kiekvienas.
Kitas: nežinote kaip sportuoti, kokius pratimus atlikti. Jeigu kyla tokios mintys, prisiminkite, kad internete rasite tikrai daug įrašų su patarimais kaip atlikti įvairias treniruotes. Taip pat, dauguma programėlių telefone, kurias taip pat verta išbandyti. Na, o jeigu tai ne Jums, galite pradėti bėgioti ar tiesiog pradėti daryti mankštą!
Dar vienas: nenorite eiti  sportuoti vienas į sporto klubą, nes nežinosite kaip elgtis su treniruokliais. Išeitis yra ir čia! Dauguma sporto klubų atlieka įvadines treniruotes, supažindina su įranga, paaiškina kaip teisingai naudoti, todėl tikrai sėkmingai pradėsite jais naudotis. 
Na ir paskutinis: nedrąsu eiti vieniems, norite eiti kartu su draugu, o jie neturi motyvacijos. Tai viena dažniausių minčių, kodėl žmonės nepradeda sportuoti. Tačiau, ar pagalvojote, kad eidami vieni Jūs būnate labiau susikoncentravę, Jūsų niekas neblaško. Geriau naudokite ausines ir pasileiskite mėgstamą muziką, sportas tikrai bus efektyvesnis. 

5 PATARIMAI SPORTUOJANTIEMS:
1. Išbandykite kelias sporto šakas, išsirinkite kuri labiausiai patinka, nebūtinai turite sportuoti taip, kaip nemėgstate, atsirinkite kuris būdas Jums maloniausias ir tikrai norėsite sportuoti.
2. Valgykite subalansuotai. Stenkitės kuo labiau paįvairinti mitybą ivairiais vaisiais, daržovėmis. Nepiktnaudžiauti nesveiku maistu, saldumynais, alkoholiu. Išlaikyti balansą, tuomet ir savijauta bus labai gera!
3. Vartoti daug vandens! Prisiminkite, kad atliekant fizinį krūvį vandens reiktų gerti daugiau, nei įprastai.
4. Pakankamai miego. Geriausiems rezultatams pasiekti turite ir gerai pailsėti.
5. Greitesniam atsistatymui po fizinio krūvio naudokite baltymus.

Mūsų rekomendacija naudoti L-GLUTAMINĄ.

  • Baltymai padeda auginti raumeninę masę.
  • Baltymai padeda išsaugoti raumeninę masę.
  • Baltymai svarbūs normaliai kaulų būklei palaikyti.

Glutaminas yra būtinas imunitetui ir ląstelių augimui. Kadangi padidėjus fiziniam krūviui ar patiriant daug streso glutamino organizme mažėja – geriausia papildomai jį vartoti.

TAIP PAT:

  • Stiprina imuninę sistemą.
  • Sumažina atsigavimo laikotarpį po didelio fizinio krūvio.
  • Padeda auginti ir išsaugoti raumeninę masę.
  • Gali sumažinti raumenų skausmą po fizinio krūvio.
  • Gali mažinti priklausomybę saldumynams.
  • Virškinamojo trakto sargas.

NUORODA:

https://www.zaliaszingsnis.lt/product/l-glutaminas-2/

SPORTAS – SVEIKATA! ✔😘

#sveikairgardu #zaliaszingsnis #lglutaminas #baltymai #sveikata #mityba #aminorūgštis #sportas #fizinisaktyvumas #sveikasgyvenimobūdas #balansas #5patarimai #sveikairgardu

Palikti atsiliepimą