Skip links

Bučiuoju, Indrė! 💋

 

Labas, aš Indrė.
Tavo dietistė, sveikos gyvensenos konsultantė ir šiandien pakalbėsime apie gyvenimo būdo pokyčius ir kaip paversti juos sėkmingais.

Ar TU nori pakeisti mitybos ir fizinio aktyvumo įpročius?

 Jau 12-ti metai šį klausimą užduodu žmonėms, kurie klausia manęs, kaip kuo lengviau ir greitai numesti svorio. Dažnai gaunu atsakymą: aš noriu lieknėti, o ne kažką keisti. Norisi rezultato, bet nesinori išlipti iš komforto zonos.

Pirmas dalykas, kurį reikia suprasti – tai, kad darydami, ką darėme, niekaip neturėsime kitokio rezultato. Tad manau jau iškart aišku, kad keisti bus būtina. Kas čia svarbiausia? Tikrai ne tai, kokius ryžius nuspręsime valgyti ar kurį sporto klubą pasirinksime.

Tad pakalbėkime plačiau, kaip ir nuo ko pradėti keistis, kad galėtume tikėtis ilgalaikės sėkmės:

  1.  Pasikalbėk su savimi. Kodėl tau to reikia, kodėl tau tai svarbu, ką tau tai duos, kodėl tu to NORI.
  2. Svarbu maži žingsneliai. Didelė dalis žmonių daro ,,viskas arba nieko”. Tai reiškia, kad nusprendžia atsisakyti visko ką valgė iki šiol ir laikytis griežtos dietos. Kodėl tai blogai? Atėmus iš savęs staigiai viską ką mėgsti, tempsi labai trumpai. Sukelsi sau stiprų netekties jausmą, imsi savęs gailėtis. Na, o guosti save labiausiai mėgstame maistu? Taigi ir vėl bus apsivalgymas…. Būtent tam, kad išvengtumei tokio dalyko, pokyčius pradėk nuo smulkmenų: papildomos stiklinės vandens, vieno pakeisto valgymo, papildomų 5-ių minučių sporto…. Taip po truputį pratinsi save prie naujų dalykų.
  3. Nenustoti mėginti iš naujo ir iš naujo, tol kol pavyks. Dažnai suklydus, aptingus ar suvalgius kažką netinkamo nusprendi, kad viskas, man nepavyko, šiandien ,,puota” – valgysiu viską iš eilės, sportuoti neisiu, pradėsiu nuo rytojaus? Nedaryk taip. Kuo greičiau vėl grįžk prie naujų įpročių, nepyk ant savęs ir bandyk tiek kartų, kiek prireiks.
  4. Nedideli tikslai kelyje į pagrindinį tikslą. Savaime suprantama, kad tu turi pagrindinį tikslą ir nori jo siekti. Bet būtinai jį išskirstyk į mažesnius tikslus ir pagirk save už kiekvieno iš jų įvykdymą. Būtų puiku ir apdovanoti save, mėgiama kosmetikos priemone, knyga, o gal nauja sportine apranga. Juokaujama, kad mažos dovanėlės stiprina draugystę, o aš manau, kad mažos dovanėlės sau – labai didina motyvaciją.
  5. Rašytis. Dienoraščio pildymas – viena pagrindinių taisyklių. Užrašykite kiekvieną kąsniuką, kiekvieną atliktą sporto pratimą. Taip matysite savo klaidas, bet svarbiausia – valgysite daug tvarkingiau ir mažiau užkandžiausite. Taip jau veikia mūsų psichika.
  6. Kiekvienas dalykas turi reikšmę. Net jei visą dieną maitinaisi vien ,,šlamštmaisčiu” vos tik suvokus, kad netinka Tau tai – suvalgyk daržovių ir baltymų porciją, išgerk stiklinę vandens, išeik 10 min pasivaikščioti. Neieškok tobulumo, stenkis 1% būti produktyvesniu nei vakar ir taip po truputį pasieksi geriausių rezultatų. 5 min sporto – geriau nei jokio. Vienas maistingas valgymas dienoje – geriau negu nei vieno. Viskas ,,skaitosi”, tad bandyk, bandyk, bandyk.
  7. Išbandyk naujas sporto rūšis. Tada nebus nuobodu, fizinis aktyvumas bus pramoga.
  8. Apsupk save bendraminčiais, soc. tinkluose sek žmones, kurių gyvenimo būdas tau priimtinas, kurie tave įkvepia, su kuriais gali diskutuoti, kurie tave palaiko.
  9. Mėgaukis ir keiskis dėl savęs. Ne dėl vyro, ne dėl draugės, ne dėl dar kažko. Tik dėl SAVĘS.
  10. Turėk aiškų veiksmų planą. Labai naudinga turėti nuosekliai surašytas taisykles, patarimus, kada ir ką keisi.

Nuoširdžiai linkiu nesustoti, tikėti ir daryti. Pažadu, kad tada pasikeis visas tavo gyvenimas ir tik į gerą pusę, visose srityse.

Trūksta aiškaus plano? Kaip tik dabar, ypatinga kaina rinkiniui, kuriame rasi ypatingai sėkmingą, 21-os dienos mitybos planą, kurio pagalba po truputį pakeisi įpročius, pradėsi kelią į svorio optimizavimą. Taip pat arbatą, kurios dėka lengviau pašalinsi nereikalingus skysčius bei skaidulų kokteilį, kuris džiugins ypatingai naudingomis savybėmis: lengvesniu tuštinimusi, sumažėjusiu cukraus potraukiu, gražesne oda ir t.t.

NUORODA:

https://www.zaliaszingsnis.lt/product/rinkinys-zalias-zingsnis-arbata-skaidulos/

 

#sveikairgardu #zaliaszingsnis #arbata #arbatairprograma  #sveikata #mityba #mitybosprograma #programa #sportas #sveikasgyvenimobūdas #balansas #skaidulos #žarnynu

Palikti atsiliepimą

Sveiki, aš ŽaliasŽingsnis DI asistentas, Klauskite!

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
170
Sprendimas: eShoper
Close Speech Clear Avatar