Skip links

Kaip stiprinti imunitetą?

Sveikas gyvenimo būdas suteikia ypatingai daug naudos. Didelis privalumas yra ne tik tai, kad tai yra prevencija prieš įvairias ligas, bet ir sveika kasdienybė stiprina imunitetą. Imunitetas padeda organizmui apsisaugoti nuo įvairių infekcijų ar ligų. Keli būdai, kurie gali padėti sustiprinti imunitetą yra tinkama mityba, fizinis aktyvumas, sveiko svorio palaikymas, pakankamas miegas ir t.t.

  1. Tinkama mityba. Mityboje turėtų dominuoti vaisiai ir daržovės, riešutai, sėklos. Su maistu gauname daugybe vitaminų, kurie yra būtini imuninei sistemai. Dažnai imuniteto nusilpimo priežastis tampa vitaminų trūkumas. 
  2. Fizinis aktyvumas. Reguliarus fizinis aktyvumas padeda geriau jaustis, geriau miegoti ir mažina nerimą. Taip pat, fizinis aktyvumas padeda išlaikyti sveiką svorį. Fizinis aktyvumas suteikia ilgalaikę naudą. Nebūtina sportuoti intensyviai, užtenka pasivaikščioti ar lengvai prabėgti.
  3. Sveiko svorio palaikymas. Sveikam svoriui palaikyti svarbu sumažinti stresą, valgyti sveiką maistą, pakankamai miegoti ir užsiimti reguliaria fizine veikla.
  4. Kokybiškas miegas. Tinkamas poilsis gali sustiprinti imunitetą. Suaugusieji turėtų išmiegoti 7-8 valandas, paaugliai 8-10 valandų, o jaunesni vaikai ir kūdikiai iki 14 valandų. Jeigu kovojate su tuo, kad jums sunku užmigti, pabandykite apriboti ekrano laiką valandai prieš miegą.
  5. Pakankamas kiekis vandens. Jei negeriate pakankamai vandens, tai gali įtakoti galvos skausmą, sutrikdyti susikaupimą, nuotaiką, virškinimą. Jums gali prireikti daugiau skysčių jei intensyviai sportuojate. Svarbiausia nepatirti dehidratacijos, nes tai gali privesti ir prie silpnesnio imuniteto.

    Rekomendacijos:

Ar ir Jūs kai tik peršalate pradedate gerti vitaminą C? Deja, peršalus prisiminti dažniausiai būna kiek vėlu. Šio vitamino atsargos turėtų būti ištisus metus. Vitaminas C nesigamina mūsų organizme, todėl jį gauname tik maisto ar papildų pavidalu.

Žalias Žingsnis acerola + vitaminas C.

Acerola – Vitamino C ir A šaltinis. Naudojama siekiant palaikyti gerą imuninės sistemos veiklą. Gali padėti sumažinti nuovargį.

Citrina – antioksidantas. Stiprina imunitetą.

Vitaminas c – gali padėti palaikyti normalią energijos apykaitą, normalią nervų sistemos veiklą, normalią imuninės sistemos veiklą.

Erškėtuogių ekstraktas – vitaminų bomba. Bendrai stiprina organizmą, gali padėti kovoti su uždegimais. Gali padėti didinti organizmo atsparumą kenksmingoms medžiagoms, mažinti nervinių ligų riziką.

Spausk čia 🙂

Šiandien galite atlikti keletą gyvenimo būdo ir mitybos pokyčių, kurie sustiprins Jūsų imuninę sistemą!

#zaliaszingsnis #acerola #vitaminasC #imunitetui #imunitetostiprinimui 

 

 

Palikti atsiliepimą

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
170
Sprendimas: eShoper
Close Speech Clear Avatar