Skip links

Gerai savijautai

Mitybos programos

Knygos

Burnos higiena

SPA linija

Rinkiniai

#žaliasžingsnis

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite mano (dietistės Indrės Trusovės) sukurtas, unikalias mitybos įpročių formavimo, valymosi ir svorio optimizavimo programas, kulinarines knygas, tik geriausius ir sveikai gyvensenai aktualiausius maisto papildus bei mūsų šeimos mėgstamus ir naudojamus produktus.

Naujienos

Akcijos

Apie mus

Žalias Žigsnis Arbata

,,Žalias žingsnis'' – tai natūralios sudėties arbata ir dovana – 21 dienos, sveikatai palankios mitybos ir fizinio aktyvumo, įpročių formavimo programa.

,,Žalias žingsnis'' Arbatos sudėtis: dilgėlės, ramunėlių piestelės, krapų sėklos, smulkintas medaus krūmas.

Per 21 dieną išmoksite pagrindines maitinimosi taisykles, suprasite kada kokius produktus rekomendojama valgyti. Visi pokyčiai vykdomi palaipsniui, būtent todėl, kad nesinorėtų visko mesti vos pradėjus. Po programos nesudėtinga toliau maitintis subalansuotai.

RECEPTAI

SVEIKA IR GARDU

Nori sulieknėti, į savo ir šeimos racioną įtraukti daugiau sveikesnio, bet skanaus maisto? Manai, kad šie du dalykai nesuderinami? Pasinerk kartu su manimi į „Sveika ir gardu“ pasaulį ir leisk Tau parodyti, kad viskas yra paprasčiau, nei atrodo.

Prieš 11 metų atsiradęs sveikos gyvensenos tinklaraštis „Sveika ir gardu“ – vienas pirmųjų Lietuvoje ir vienas populiariausių, socialiniuose tinkluose vienijantis beveik 200 000 sekėjų. Jo įkūrėja – aš, dietistė, sveikos gyvensenos konsultantė, Indrė Trusovė. Mano padedami žmonės išmoksta optimizuoti savo svorį, sveikai ir gardžiai maitintis ne tik patys, bet ir su visa savo šeima.

Sveikuoliški pusryčiai

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer

Sudedamosios dalys

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer

Saugus atsiskaitymas

Saugus atsiskaitymas su
Paysera sistema

Prekių pristatymas

Prekes pristatome per 2-4
darbo dienas

Prekių grąžinimas

30d prekių grąžinimo
garantija

Pagalba gyvai

Mes pasiruoše jums padėti
susisiekite su mumis

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį

🍪 Siekiant užtikrinti šios internetinės svetainės veikimą, patobulinti jos veikimą bei suasmenintų reklaminį turinį yra naudojami slapukai, kurių naudojimui turite sutikti - Privatumo politika