Skip links

Svajoji PAKEISTI savo gyvensenos įpročius, bet NEŽINAI nuo ko pradėti?

Svajoji pakeisti savo gyvensenos įpročius, bet nežinai nuo ko pradėti?

Noras pakeisti viską ir iškart. Per dieną pakeitus iš pagrindų savo visus įpročius, jau po dienos ar poros neatlaikysite. Lydės baimė, netekties jausmas, liūdesys.

Kaip keisti įpročius, kad nesinorėtų mesti? Įtraukite po vieną. Nedidelį pokytį kas 2-3 dienas. Duokite sau laiko priprasti prie naujovės.

Produktų sugrupavimas „geri” ir „blogi”. Produktus, kuriuos mėgstate pavadinus tiesiog „blogais” ir nusprendus daugiau niekada jų nevalgyti. Jau po 1-2 dienų suvalgysite didžiulius kiekius.

Kaip sumažinti sveikatai nepalankių produktų kiekį mityboje? Susirašykite produktus, kuriuos labai mėgstate ir suraskite visiems jiems sveikesnes alternatyvas. Taisyklė: nedrausk, o pakeisk.

Ilgų, sudėtingų, reguliarių treniruočių planavimas. Suplanavus, kad dabar sportuosite 4-5 kartus per savaitę, po pusantros valandos, būtinai sporto salėje, taip niekada ir netaps realybe, nes tai per daug įpročių keitimo vienu metu.

Kaip tapti fiziškai aktyvesniu? Pirmiausia tiesiog atsistokite, apsivilkite sportinę aprangą ir išeikite pasivaikščioti. Nenustatykite km kiekio kiek turite nueiti. Tebūnie 5 min pirmam kartui. Ilginkite po minutę kasdien. Tuomet jau galite pradėti įtraukti trumpas mankštas, kol ateis noras ir rimtom treniruotėm sporto klube.

Kokios klaidos dažniausiai daromos ir kaip jas taisyti? Pateiksiu pvz. kodėl nepasiseka pakeisti įpročio ir ką daryti, kad pavyktų.

Kalorijų skaičiavimas. Sugalvojus kažkokį skaičių kcal ir bandant į jį įtilpti, bet neturint suvokimo ir susiformavusių įpročių sveikai maitintis, pasirinksite netinkamus produktus, peralksite, pavargsite nuo matematikos ir viską mesite.

Kaip suvalgyti tiek kiek reikia? Valgykite ne dažniau nei kas 2 val, bet ne rečiau nei kas 4 val. Nevalgykite 3 val iki miego. Išmokite valgyti tikrą maistą: daržoves, vaisius, sėklas, ankštinius, kruopas, žuvį, kiaušinius, paukštieną, pieno produktus be priedų – tai kas neturi sudėtingų etikečių su nežinomais pavadinimais.

Gyvensenos ir svorio reguliavimas per pyktį. Savęs nemylėjimas, pikti žodžiai ir išsireiškimai – sukelia liūdesį ir stresą, kas malšinama persivalgymu ir gulėjimu.

Emocijos ir savitaiga. Pirmiausia susitaikyk su savimi. Nepyk, o padėkok savo kūnui už tai, ką dėl tavęs daro kasdien – dovanoja tau gyvybę ir pasaulio pažinimą per akis, ausis, lytėjimą ir t.t. Pažadėk atsidėkoti jam už tai ir nebeskriausti jo. Pagirk save kasdien už net pačią menkiausią pergalę.

Tu toks vienintelis. Niekada nekonkuruok ir nelygink savęs su kitais. Stenkis pranokti tik ankstesnįjį save. Būk pačia nuostabiausia savo versija. Pradėk šiandien – nuo mažų žingsnelių. Aš tavimi tikiu. Dabar metas tau patikėti savimi. 

Bučkis, Indrė! ❤

#zaliaszingsnis #patarimai #sveikata #sveikagyvensena #balansas #mylėkitesave #sveikairgardu #dietistė

 

 

Palikti atsiliepimą

Sveiki, aš ŽaliasŽingsnis DI asistentas, Klauskite!

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT 4o-mini ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.

Dažniausiai Užduodami Klausimai

  • Ar siunčiate prekes į užsienį?
  • Kiek kainuoja siuntimas į užsienį?
  • Kokiais būdais siunčiate siuntas Lietuvoje?
  • Ar turite fizinę Žalias Žingsnis parduotuvę?
170
Sprendimas: eShoper
Uždaryti Dažniausiai Užduodami Klausimai Virtualus asistentas Išvalyti pokalbį Siųsti Eshoper Virtualus Asistentas