Skip links

Kiek kartų turėtumėte valgyti per dieną?

Kiek kartų turėtumėte valgyti per dieną?

Yra labai daug skirtingų nuomonių apie tai, kiek kartų per dieną turėtumėte valgyti, tačiau svarbiausia valgyti reguliariai. Tikriausiai nėra vienos bendros taisyklės, kuri tiktų visiems, kadangi visi esame labai skirtingi. Kalbant apie valgymo laiką ar kiek kartų per dieną turėtumėte valgyti, reikėtų atsižvelgti į tai: kiek valandų esame prabudę, kada keliamės, kada einame miegoti ir ar sportuojame. Taip pat, labai svarbu atsižvelgti į tai, kaip jaučiasi Jūsų organizmas, ar po maisto nejaučiate sunkumo skrandyje, ar jaučiatės energingai, turime labai įsiklausyti į save, savo poreikius ir suprasti koks maistas mums tinka ir kaip dažnai norime valgyti.

Keli bendri patarimai:

  • Geriausia visada rinktis mažesnes porcijas.

  • Nepersivalgykite.

  • Labai svarbu neskubėti, lėtai sukramtyti maistą, taip greičiau jausitės sotūs.

  • Geriausia gerti vandenį 10-15 min. prieš valgį.

  • Stenkitės valgyti įvairų maistą, daug daržovių, uogų, vaisių.

Kokie galėtų būti užkandžiai?

  • Uogos, vaisiai.

  • Įvairūs kokteiliai su uogomis ar vaisiais, daržovėmis.

  • Juodasis šokoladas.

  • Riešutai, džiovinti vaisiai.

  • Sveikesnis batonėlis.

Užkandžių rekomendacijos:

ROUNDOOZE avinžirniai.

Traškūs avinžirniai, tirpstantys burnoje tarsi maži sausainių rutuliukai. Turime įvairių skonių – sūrių ir saldžių. Tai puiki alternatyva sveikesniems užkandžiams. Puikiai tinka užkąsti išalkus. Patinka ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Sudėtyje daug baltymų ir skaidulų.

Baltyminiai batonėliai.

KETO. Augalinės Kilmės. Be Pridėtinio Cukraus.
Tai batonėlis be pridėtinio cukraus ir tuščių kalorijų, kurio sudėtyje esančios skaidulinės medžiagos suteikia ilgesnį sotumo jausmą, o išraiškingas skonis bei tekstūra – fizinį bei emocinį pasitenkinimą. Turime 3 skonių pasirinkimą.

 www.zaliaszingsnis.lt

#zaliaszingsnis #roundooze #baltyminiaibatonėliai #keto #užkandžiai #sveikesniužkandžiai 

 

Palikti atsiliepimą

Sveiki, aš ŽaliasŽingsnis DI asistentas, Klauskite!

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
170
Sprendimas: eShoper
Close Speech Clear Avatar