Skip links

Verslui

Esame oficialūs Instalash ir Žalias Žingsnisproduktų atstovai Lietuvoje. Norite tapti verslo partneriais ir šiuos produktus turėti savo prekių asortimente ar turite klausimų apie produktų didmeninę prekybą – susisiekite su mumis! El. pašto adresas: goda@zaliaszingsnis.lt

Instalash – inovatyvūs, natūralios sudėties produktai grožiui. Vitaminų kompleksas, tušas su blakstienų augimą skatinančiu serumu bei veido bei blakstienų prausimo putos.

„Žalias Žingsnis – tai mūsų kurti produktai už kurių kokybę ir sudėtį atsakome! Produkciją sudaro Kolagenas, L-Glutaminas, Skaidulų kokteilis, Arbata + mitybos programa, Maka (ekologiškų peruvinių pipirnių šaknų milteliai). Visi mūsų produktai natūralūs bei aukštos kokybės.

Sveiki, aš ŽaliasŽingsnis DI asistentas, Klauskite!

Virtualus asistentas

Tai yra dirbtinio intelekto pagrindu veikiantis virtualus asistentas, skirtas konsultuoti klausimais, kurie yra susiję su šios parduotuvės kontaktine informacija bei katalogu. Konsultantas veikia sąveikaujant su OpenAI GPT-3.5-turbo ir šiuo metu yra BETA versijoje, todėl galimos gramatikos klaidos ir kiti netikslumai. Siūlome jums šio virtualaus asistento pagalbą, kaip naują paieškos ir konsultavimo patirtį mūsų el. parduotuvėje.
170
Sprendimas: eShoper
Close Speech Clear Avatar