Skip links

Privatumo politika

Šioje privatumo politikoje aprašoma mūsų politika ir procedūros, susijusios su jūsų informacijos rinkimu, naudojimu ir atskleidimu, kai naudojatės paslauga, ir pasakojama apie jūsų privatumo teises ir tai, kaip įstatymai jus saugo.

 Mes naudojame jūsų asmens duomenis paslaugai teikti ir tobulinti.  Naudodamiesi Paslauga, jūs sutinkate rinkti ir naudoti informaciją pagal šią privatumo politiką.  Ši privatumo politika sukurta naudojant privatumo politikos generatorių.

Aiškinimas ir apibrėžimai Interpretacija

Žodžiai, kurių didžioji raidė rašoma didžiosiomis raidėmis, turi reikšmes, apibrėžtas šiomis sąlygomis.  Šie apibrėžimai turi tą pačią reikšmę, neatsižvelgiant į tai, ar jie pateikiami vienaskaitos, ar daugiskaitos pavidalu.

Apibrėžimai

 Šios privatumo politikos tikslams:

 Sąskaita reiškia unikalią paskyrą, sukurtą jums norint pasiekti mūsų paslaugas ar jos dalis.

 Bendrovė (šioje sutartyje vadinama „Bendrove“, „Mes“, arba „Mūsų“) nurodo jog kalbama yra apie – „Žalias žingsnis“.

 Slapukai yra maži failai, kuriuos svetainė įdeda į jūsų kompiuterį, mobilųjį įrenginį ar bet kurį kitą įrenginį, kuriame pateikiama išsami informacija apie jūsų naršymo istoriją toje svetainėje tarp daugelio jos naudojimo būdų.

 Šalis: Lietuva

 Įrenginys reiškia bet kurį įrenginį, kuris gali pasiekti Paslaugą, pvz., Kompiuterį, mobilųjį telefoną ar skaitmeninę planšetę.

 Asmens duomenys yra bet kokia informacija, susijusi su atpažintu ar atpažįstamu asmeniu.

 Paslauga reiškia svetainę ir jos teikiamas paslaugas.

 Paslaugų teikėjas reiškia bet kurį fizinį ar juridinį asmenį, kuris tvarko duomenis Bendrovės vardu.  Tai reiškia trečiųjų šalių įmones ar asmenis, kuriuos Bendrovė įdarbina siekdama palengvinti Paslaugą ir jos teikimą, Bendrovės vardu, teikti susijusias paslaugas arba padėti Bendrovei analizuoti, kaip naudojama Paslauga.

 Naudojimo duomenys nurodo duomenis, surinktus automatiškai, generuojamus naudojantis Paslauga, arba iš pačios Paslaugos infrastruktūros (pavyzdžiui, apsilankymo puslapyje trukmė).

 Tinklalapis nurodo „Žalias žingsnis“, prieinamą iš https://www.zaliaszingsnis.lt/

„Jūs“ esate asmuo arba bendrovė, juridinis asmuo besinaudojantys Paslauga ar jos dalimis.

Jūsų asmens duomenų rinkimas ir naudojimas

Surinktų duomenų tipai:

Asmeniniai duomenys

 Naudodamiesi mūsų paslauga galime paprašyti jūsų pateikti tam tikrą asmens identifikavimo informaciją, kuri gali būti naudojama susisiekiant su jumis arba identifikuojant jus.  Asmens identifikavimo informacija gali apimti, bet neapsiriboja:

  •  Elektroninio pašto adresas
  •  Vardas ir pavardė
  •  Telefono numeris
  •  Adresas, valstija, provincija, pašto kodas, miestas

 Naudojimo duomenys

 Naudojimo duomenys renkami automatiškai naudojantis Paslauga.

 Naudojimo duomenys gali apimti tokią informaciją: kaip jūsų įrenginio interneto protokolo adresas (pvz., IP adresas), naršyklės tipas, naršyklės versija, jūsų aplankyti mūsų paslaugos puslapiai, jūsų apsilankymo laikas ir data, laikas, praleistas tuose puslapiuose, unikalus įrenginys  identifikatoriai ir kiti diagnostiniai duomenys.

 Kai jūs naudojatės Paslauga naudodamiesi mobiliuoju įrenginiu arba per jį, mes galime automatiškai rinkti tam tikrą informaciją, įskaitant, bet neapsiribojant, jūsų naudojamo mobiliojo prietaiso tipą, jūsų mobiliojo įrenginio unikalų ID, mobiliojo įrenginio IP adresą, jūsų mobilųjį telefoną  operacinė sistema, jūsų naudojamos mobiliosios interneto naršyklės tipas, unikalūs įrenginių identifikatoriai ir kiti diagnostikos duomenys.

 Mes taip pat galime rinkti informaciją, kurią jūsų naršyklė siunčia, kai lankotės mūsų tarnyboje arba kai prieigą prie paslaugos teikiate naudodamiesi mobiliuoju įrenginiu.

 Technologijų ir slapukų sekimas

 Mes naudojame slapukus ir panašias stebėjimo technologijas, kad galėtume stebėti mūsų paslaugos veiklą ir saugoti tam tikrą informaciją.  Stebėjimo technologijos yra švyturiai, žymos ir scenarijai, skirti rinkti ir sekti informaciją bei tobulinti ir analizuoti mūsų paslaugą.

 Mūsų naudojamos technologijos gali apimti:

 Slapukai arba naršyklės slapukai.

  Slapukas yra nedidelis failas, įdėtas į jūsų įrenginį.  Galite nurodyti savo naršyklei atsisakyti visų slapukų arba nurodyti, kada siunčiamas slapukas.  Tačiau jei nepriimate slapukų, galbūt negalėsite naudotis kai kuriomis mūsų Paslaugos dalimis.  Jei nepakeisite savo naršyklės nustatymų, kad jie atsisakytų slapukų, mūsų tarnyba gali naudoti slapukus.

 „Flash“ slapukai.  Tam tikros mūsų paslaugos funkcijos gali naudoti vietinius saugomus objektus (arba „Flash“ slapukus) rinkti ir saugoti informaciją apie jūsų nuostatas ar jūsų veiklą mūsų tarnyboje.  „Flash“ slapukai nėra valdomi tais pačiais naršyklės nustatymais, kurie naudojami naršyklės slapukams.  Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip galite ištrinti „Flash“ slapukus, skaitykite „Kur galiu pakeisti vietinių bendrinamų objektų išjungimo arba ištrynimo nustatymus?“  pasiekiama adresu https://helpx.adobe.com/flash-player/kb/disable-local-shared-objects-flash.html#main_Where_can_I_change_the_settings_for_disabled__or_deleting_local_shared_objects_

Žiniatinklio švyturiai. 

 Tam tikrose mūsų Paslaugos skiltyse ir mūsų el. Laiškuose gali būti nedideli elektroniniai failai, žinomi kaip žiniatinklio švyturiai (dar vadinami aiškiais gifais, pikselių žymomis ir vieno pikselio gifais), kurie leidžia įmonei, pavyzdžiui, suskaičiuoti tuose puslapiuose apsilankiusius vartotojus  arba atidarė el. laišką ir kitą susijusią svetainės statistiką (pavyzdžiui, tam tikros sekcijos populiarumo fiksavimą ir sistemos bei serverio vientisumo patikrinimą).

 Slapukai gali būti „Patvarūs“ arba „Sesijos“ slapukai.  Nuolatiniai slapukai lieka jūsų asmeniniame kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje, kai esate neprisijungę, o sesijos slapukai ištrinami, kai tik uždarote savo interneto naršyklę.

 Sesijos ir nuolatinius slapukus naudojame toliau nurodytais tikslais:

 Būtini / esminiai slapukai

 Tipas: sesijos slapukai

 Administruoja: Mes

 Tikslas: Šie slapukai yra būtini norint suteikti jums paslaugas, kurias galima rasti svetainėje, ir leisti jums naudotis kai kuriomis jos funkcijomis.  Jie padeda autentifikuoti vartotojus ir užkirsti kelią apgaulingam vartotojų abonementų naudojimui.  Be šių slapukų jūsų prašomos paslaugos negali būti teikiamos, o mes naudojame šiuos slapukus tik tam, kad galėtume teikti šias paslaugas.

 Slapukų politika / Pranešimų priėmimo slapukai

 Tipas: Nuolatiniai slapukai

 Administruoja: Mes

 Tikslas: Šie slapukai nustato, ar vartotojai sutiko su slapukų naudojimu svetainėje.

 Funkcionalumo slapukai

 Tipas: Nuolatiniai slapukai

 Administruoja: Mes

 Tikslas: Šie slapukai leidžia mums prisiminti pasirinkimus, kuriuos atliekate, kai naudojatės svetaine, pvz., Prisiminti savo prisijungimo duomenis ar kalbos nuostatas.  Šių slapukų tikslas yra suteikti jums asmeniškesnę patirtį ir išvengti, kad jums nereikėtų iš naujo įvesti savo pasirinkimų kiekvieną kartą, kai naudojatės svetaine.

 Jūsų asmens duomenų naudojimas

 Bendrovė gali naudoti asmens duomenis šiais tikslais:

 Teikti ir palaikyti mūsų paslaugą, įskaitant mūsų paslaugos naudojimą.

 Tvarkyti savo sąskaitą: tvarkyti jūsų registraciją kaip paslaugos vartotoją.  Jūsų pateikti asmens duomenys gali suteikti jums prieigą prie įvairių Paslaugos funkcijų, kurios jums prieinamos kaip registruotam vartotojui.

 Sutarties vykdymas: jūsų įsigytų produktų, daiktų ar paslaugų pirkimo sutarties ar bet kurios kitos su mumis per Paslaugą sudarymas, laikymasis ir įsipareigojimas.

 Norėdami susisiekti su jumis: susisiekti su jumis el. Paštu, telefono skambučiais, SMS ar kitomis lygiavertėmis elektroninio ryšio formomis, pvz., Mobiliosios programos tiesioginiais pranešimais apie atnaujinimus ar informacinius ryšius, susijusius su funkcijomis, produktais ar sutartinėmis paslaugomis, įskaitant saugos naujinimus,  kai tai būtina ar pagrįsta jų įgyvendinimui.

 Teikti jums naujienas, specialius pasiūlymus ir bendrą informaciją apie kitas mūsų siūlomas prekes, paslaugas ir renginius, panašius į tuos, kuriuos jau įsigijote ar apie kuriuos teiravotės, nebent jūs nusprendėte tokios informacijos negauti.

 Tvarkyti jūsų užklausas: valdyti ir tvarkyti jūsų užklausas siųstas mums.

 Verslo perdavimui: mes galime naudoti jūsų informaciją, kad įvertintume ar įvykdytume susijungimą, atidalijimą, pertvarkymą, reorganizavimą, likvidavimą ar kitokį viso ar viso mūsų turto pardavimą ar perdavimą, vykdydami veiklą arba vykdydami bankrotą, likvidavimą,  ar panašus procesas, kuriame tarp perduoto turto yra ir mūsų turimi asmens duomenys apie mūsų paslaugų vartotojus.

 Kitais tikslais: mes galime naudoti jūsų informaciją kitiems tikslams, pavyzdžiui, duomenų analizei, naudojimo tendencijų nustatymui, mūsų reklaminių kampanijų efektyvumo nustatymui ir mūsų paslaugų, produktų, paslaugų, rinkodaros ir jūsų patirties įvertinimui ir tobulinimui.

 Mes galime dalytis jūsų asmenine informacija šiose situacijose:

 Su paslaugų teikėjais: mes galime dalytis jūsų asmenine informacija su paslaugų teikėjais, norėdami stebėti ir analizuoti naudojimąsi mūsų paslauga, susisiekti su jumis.

 Verslo perdavimui: mes galime dalytis ar perduoti jūsų asmeninę informaciją, susijusią su bet kokiu susijungimu, įmonės turto pardavimu, finansavimu ar viso mūsų verslo ar jo dalies įsigijimu ar derantis dėl jo kitai įmonei.

 Su filialais: mes galime dalytis jūsų informacija su savo filialais, tokiu atveju reikalausime, kad šie filialai laikytųsi šios privatumo politikos.  Filialai apima mūsų patronuojančią įmonę ir visas kitas dukterines įmones, bendros įmonės partnerius ar kitas bendroves, kurias mes kontroliuojame arba kurias kontroliuojame kartu su mumis.

 Su verslo partneriais: Mes galime dalytis jūsų informacija su savo verslo partneriais, kad pasiūlytume jums tam tikrus produktus, paslaugas ar akcijas.

 Su kitais vartotojais: kai dalijatės asmenine informacija ar kitaip bendraujate viešose vietose su kitais vartotojais, tokią informaciją gali peržiūrėti visi vartotojai ir ji gali būti viešai platinama už jos ribų.  Jei bendraujate su kitais vartotojais arba užsiregistruojate naudodamiesi trečiosios šalies socialinės žiniasklaidos tarnyba, jūsų kontaktai trečiosios šalies socialinės žiniasklaidos tarnyboje gali matyti jūsų vardą, profilį, paveikslėlius ir jūsų veiklos aprašymą.  Panašiai kiti vartotojai galės peržiūrėti jūsų veiklos aprašymus, bendrauti su jumis ir peržiūrėti jūsų profilį.

 Gavę jūsų sutikimą: Mes galime atskleisti jūsų asmeninę informaciją bet kokiais kitais tikslais su jūsų sutikimu.

 Jūsų asmens duomenų saugojimas

 Bendrovė saugos jūsų asmens duomenis tik tol, kol to reikia šioje privatumo politikoje nustatytais tikslais.  Mes saugosime ir naudosime jūsų asmens duomenis tiek, kiek reikia mūsų teisiniams įsipareigojimams įvykdyti (pavyzdžiui, jei mes reikalaujame, kad jūsų duomenys būtų saugomi, kad atitiktų galiojančius įstatymus), išspręstume ginčus ir vykdytume teisinius susitarimus ir politiką.

 Bendrovė taip pat saugos naudojimo duomenis vidinės analizės tikslais.  Naudojimo duomenys paprastai saugomi trumpesnį laiką, išskyrus atvejus, kai šie duomenys naudojami saugumo stiprinimui ar mūsų paslaugos funkcionalumui pagerinti, arba mes esame teisiškai įpareigoti saugoti šiuos duomenis ilgesnį laiką.

 Jūsų asmens duomenų perdavimas

 Jūsų informacija, įskaitant Asmens duomenis, yra tvarkoma Bendrovės biuruose ir visose kitose vietose, kur yra tvarkyme dalyvaujančios šalys.  Tai reiškia, kad ši informacija gali būti perduodama ir tvarkoma kompiuteriuose, esančiuose už jūsų valstijos, provincijos, šalies ar kitos vyriausybės jurisdikcijos ribų, kur duomenų apsaugos įstatymai gali skirtis nuo jūsų jurisdikcijos.

 Jūsų sutikimas su šia privatumo politika, po kurio jūs pateikėte tokią informaciją, reiškia jūsų sutikimą su tuo perdavimu.

 Bendrovė imsis visų pagrįstai būtinų veiksmų užtikrindama, kad jūsų duomenys būtų tvarkomi saugiai ir laikantis šios privatumo politikos, o jūsų asmens duomenys nebus perduodami organizacijai ar šaliai, nebent būtų nustatyta tinkama kontrolė, įskaitant duomenų saugumą.  Jūsų duomenys ir kita asmeninė informacija.

 Jūsų asmens duomenų atskleidimas

 Verslo sandoriai

 Jei Bendrovė dalyvauja jungiantis, įsigyjant ar parduodant turtą, jūsų asmens duomenys gali būti perduodami.  Mes pateiksime pranešimą prieš perduodant jūsų asmens duomenis ir jiems bus taikoma kita privatumo politika.

 Teisėsauga

 Tam tikromis aplinkybėmis gali būti reikalaujama, kad bendrovė atskleistų jūsų asmens duomenis, jei to reikalauja įstatymai arba atsakydama į pagrįstus valdžios institucijų (pvz., Teismo ar vyriausybės agentūros) prašymus.

 Kiti teisiniai reikalavimai

 Bendrovė gali atskleisti jūsų asmens duomenis sąžiningai tikėdama, kad tokie veiksmai yra būtini:

 Laikytis teisinės pareigos

  •  Ginti ir saugoti Bendrovės teises ar turtą
  •  Užkirsti kelią ar ištirti galimus neteisėtus veiksmus, susijusius su paslauga
  •  Apsaugokite asmeninį Paslaugos vartotojų ar visuomenės saugumą
  •  Apsaugokite nuo teisinės atsakomybės
  •  Jūsų asmens duomenų saugumas
  •  Jūsų asmeninių duomenų saugumas mums yra svarbus, tačiau atminkite, kad joks perdavimo internetu būdas ar elektroninės saugyklos būdas nėra 100% saugus.  Nors mes siekiame naudoti komerciškai priimtinas priemones jūsų asmens duomenims apsaugoti, mes negalime garantuoti jų absoliutaus saugumo.

 Vaikų privatumas

 Mūsų tarnyba nesikreipia į asmenis, jaunesnius nei 13 metų. Mes sąmoningai nerenkame asmens identifikavimo informacijos iš asmenų, jaunesnių nei 13 metų. Jei esate tėvai ar globėjai ir žinote, kad jūsų vaikas mums pateikė asmens duomenis, prašome  Susisiekite su mumis.  Jei sužinome, kad asmens duomenis rinkome iš bet kurio asmens, jaunesnio nei 13 metų, nepatikrinę tėvų sutikimo, imamės veiksmų, kad pašalintume šią informaciją iš savo serverių.

 Jei mums reikia pasikliauti sutikimu kaip teisiniu pagrindu tvarkant jūsų informaciją ir jūsų šaliai reikalingas tėvų sutikimas, mes galime reikalauti jūsų tėvų sutikimo prieš renkant ir naudojant tą informaciją.

 Nuorodos į kitas svetaines

 Mūsų paslaugoje gali būti nuorodų į kitas svetaines, kurių mes nevaldome.  Jei spustelėsite trečiosios šalies nuorodą, būsite nukreipti į tos trečiosios šalies svetainę.  Mes primygtinai rekomenduojame peržiūrėti kiekvienos lankomos svetainės privatumo politiką.

 Mes nekontroliuojame ir neprisiimame jokios atsakomybės už trečiųjų šalių svetainių ar paslaugų turinį, privatumo politiką ar praktiką.

 Šios privatumo politikos pakeitimai

 Mes galime laikas nuo laiko atnaujinti savo privatumo politiką.  Pranešime apie bet kokius pakeitimus paskelbdami naują privatumo politiką šiame puslapyje.

 Prieš įsigaliojant pakeitimui, mes jums pranešime apie tai el. Paštu ir (arba) žinomu pranešimu apie mūsų paslaugą ir atnaujinsime šios privatumo politikos viršuje esančią datą „Paskutinis atnaujinimas“.

 Patariama periodiškai peržiūrėti šią privatumo politiką, ar nėra pakeitimų.  Šios privatumo politikos pakeitimai įsigalioja, kai jie paskelbiami šiame puslapyje.

 Susisiekite su mumis

 Jei turite klausimų apie šią privatumo politiką, galite susisiekti su mumis:

 El. Paštu: rytis1171@yahoo.com